Taxonomy Place (8.x-1.3) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: On
el: Ανοικτό

en: Off
el: Κλειστό

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα

en: Address
el: Διεύθυνση

en: First name
el: Όνομα

en: Last name
el: Επώνυμο
