Taxonomy Place (8.x-1.3) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: Address
eu: Helbidea

en: First name
eu: Izena

en: Last name
eu: Abizenak

en: Organization
eu: Erakundea
