Taxonomy Place (8.x-1.3) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Body
ja: 本文

en: On
ja: オン

en: Off
ja: オフ

en: Promoted to front page
ja: フロントページへ掲載

en: Address
ja: 住所

en: First name
ja: 名

en: Last name
ja: 姓

en: Organization
ja: 会社
