Taxonomy Place (8.x-1.3) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: On
nl: Aan

en: Off
nl: Uit

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: Address
nl: Adres

en: First name
nl: Voornaam

en: Last name
nl: Achternaam

en: Organization
nl: Organisatie

en: Places
nl: Plaatsen
