Taxonomy Place (8.x-1.3) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Body
pl: Treść

en: On
pl: Włączony

en: Off
pl: Wyłączony

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: Address
pl: Adres

en: First name
pl: Imię

en: Last name
pl: Nazwisko

en: Organization
pl: Organizacja

en: Places
pl: Miejsca
