Taxonomy Place (8.x-1.1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: On
ro: Pornit

en: Off
ro: Oprit

en: Promoted to front page
ro: Promovat pe prima pagină

en: Address
ro: Adresă

en: First name
ro: Prenume

en: Last name
ro: Nume
