Taxonomy Place (8.x-1.3) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: On
sv: På

en: Off
sv: Av

en: Promoted to front page
sv: Visas på startsidan

en: Address
sv: Adress

en: First name
sv: Förnamn

en: Last name
sv: Efternamn

en: Organization
sv: Organisation
