Taxonomy Place (8.x-1.3) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Body
vi: Nội dung

en: On
vi: Bật

en: Off
vi: Tắt

en: Promoted to front page
vi: Đưa lên trang chủ

en: Address
vi: Địa chỉ

en: First name
vi: Tên

en: Last name
vi: Họ

en: Organization
vi: Tổ chức

en: Places
vi: Nơi
