Taxonomy term fields manager (8.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: Edit
af: Wysig

en: Weight
af: Gewig

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: Translate
af: Vertaal
