Taxonomy term fields manager (8.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Submit
be: Захаваць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Taxonomy
be: Таксаномія

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Weight
be: Вага

en: Name
be: Імя

en: Save
be: Захаваць

en: About
be: Аб

en: Translate
be: Перакласці

en: Reset to alphabetical
be: Перагрузіць у алфавітным парадку

en: Weight for added term
be: Вага дададзеннага тэрміну
