Taxonomy term fields manager (8.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Submit
cs: Odeslat

en: Operations
cs: Operace

en: Taxonomy
cs: Kategorie

en: Edit
cs: Upravit

en: Weight
cs: Váha

en: Name
cs: Jméno

en: Save
cs: Uložit

en: About
cs: Popis

en: Translate
cs: Přeložit

en: Reset to alphabetical
cs: Vrátit do abecedního řazení

en: Weight for added term
cs: Váha pro přidaný termín

en: No terms available. <a href=":link">Add term</a>.
cs: Žádné termíny nejsou k dispozici. <a href=":link">Přidat termín</a>.
