Taxonomy term fields manager (8.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Submit
fa: ثبت

en: Operations
fa: عملیات

en: Taxonomy
fa: طبقه‌بندی

en: Edit
fa: ویرایش

en: Weight
fa: وزن

en: Name
fa: نام

en: Save
fa: ذخیره

en: About
fa: درباره

en: Translate
fa: ترجمه

en: Reset to alphabetical
fa: بازنشاندن به حالت الفبایی

en: Weight for added term
fa: وزن واژه افزوده شده

en: No terms available. <a href=":link">Add term</a>.
fa: هیچ واژه‌ای در دسترس نیست. یک <a href=":link">واژه اضافه کنید</a>.
