Taxonomy term fields manager (8.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: Taxonomy
gl: Taxonomía

en: Edit
gl: Editar

en: Weight
gl: Peso

en: Name
gl: Nome

en: Save
gl: Gardar

en: About
gl: Información

en: Translate
gl: Traducir

en: Reset to alphabetical
gl: Restaurar a alfabético

en: Weight for added term
gl: Peso para o termo engadido
