Taxonomy term fields manager (8.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Submit
hr: Pošalji

en: Operations
hr: Operacije

en: Taxonomy
hr: Taksonomija

en: Edit
hr: Uredi

en: Weight
hr: Težina

en: Name
hr: Naziv

en: Save
hr: Spremi

en: About
hr: Opis

en: Translate
hr: Prevedi

en: Reset to alphabetical
hr: Vrati na abecedno

en: Weight for added term
hr: Tećina dodanog pojma
