Taxonomy term fields manager (8.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: Taxonomy
kk: Таксономия

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Weight
kk: Салмағы

en: Name
kk: Аты

en: Save
kk: Сақтау

en: Translate
kk: Аудару

en: Reset to alphabetical
kk: Алфавитті ығыстыру
