Taxonomy term fields manager (8.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Taxonomy
lv: Taksonomija

en: Edit
lv: Labot

en: Weight
lv: Svars

en: Name
lv: Nosaukums

en: Save
lv: Saglabāt

en: About
lv: Par

en: Translate
lv: Tulkot

en: Reset to alphabetical
lv: Atiestatīt alfabēta kārtībā

en: Weight for added term
lv: Pievienotā termina svars

en: No terms available. <a href=":link">Add term</a>.
lv: Nav pieejams neviens termins. <a href=":link">Pievienot terminu</a>.
