Taxonomy term fields manager (8.x-1.0-beta1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Name
my: အမည်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: About
my: အကြောင်း
