Taxonomy term fields manager (8.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Submit
ru: Отправить

en: Operations
ru: Операции

en: Taxonomy
ru: Таксономия

en: Edit
ru: Редактировать

en: Weight
ru: Вес

en: Name
ru: Название

en: Save
ru: Сохранить

en: About
ru: Информация

en: Translate
ru: Переводы

en: Reset to alphabetical
ru: Сортировать по алфавиту

en: Weight for added term
ru: Вес добавленного термина

en: No terms available. <a href=":link">Add term</a>.
ru: Термины недоступны. <a href=":link">Добавить термин</a>.
