Taxonomy term fields manager (8.x-1.0-beta1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Operations
sr: Операције

en: Edit
sr: Измени

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: Save
sr: Сачувај
