Taxonomy term fields manager (8.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Taxonomy
th: หมวดหมู่

en: Edit
th: แก้ไข

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Save
th: บันทึก

en: About
th: เกี่ยวกับ
