Taxonomy term fields manager (8.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Operations
vi: Thao tác

en: Taxonomy
vi: Luật phân loại

en: Edit
vi: Sửa

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Name
vi: Tên

en: Save
vi: Lưu

en: About
vi: Giới thiệu

en: Translate
vi: Dịch

en: Reset to alphabetical
vi: Thiết lập lại theo thứ tự chữ cái.

en: Weight for added term
vi: Độ nặng của từ liệu được thêm
