Taxonomy term fields manager (8.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Submit
ar: إضافة

en: Operations
ar: عمليات

en: Taxonomy
ar: التصنيف

en: Edit
ar: تحرير

en: Weight
ar: الوزن

en: Name
ar: الاسم

en: Save
ar: حفظ

en: About
ar: حول

en: Translate
ar: ترجمة

en: Reset to alphabetical
ar: أعد إلى الأبجدي

en: Weight for added term
ar: وزن المصطلح المُضاف
