Taxonomy term fields manager (8.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Taxonomy
az: Taksanomiya

en: Edit
az: Dəyiş

en: Weight
az: Çəki

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: About
az: Haqqında

en: Translate
az: Tərcümə etmək

en: Reset to alphabetical
az: Əlifba sırasına sıfırlayın
