Taxonomy term fields manager (8.x-1.0-beta1) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Weight
bn: ভর

en: Name
bn: নাম

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Translate
bn: অনুবাদ
