Taxonomy term fields manager (8.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Taxonomy
bs: Taksonomija

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Weight
bs: Težina

en: Name
bs: Ime

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Translate
bs: Prevedi
