Taxonomy term fields manager (8.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Taxonomy
cy: Tacsonomi

en: Edit
cy: Golygu

en: Weight
cy: Pwysau

en: Name
cy: Enw

en: Save
cy: Cadw

en: Translate
cy: Cyfieithu

en: Reset to alphabetical
cy: Ailosod i fod yn nhrefn y wyddor
