Taxonomy term fields manager (8.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: Operations
da: Handlinger

en: Taxonomy
da: Taksonomi

en: Edit
da: Redigér

en: Weight
da: Vægt

en: Name
da: Navn

en: Save
da: Gem

en: About
da: Om

en: Translate
da: Oversæt

en: Reset to alphabetical
da: Nulstil til alfabetisk

en: Weight for added term
da: Vægt af tilføjet term

en: No terms available. <a href=":link">Add term</a>.
da: Ingen tilgængelige termer. <a href=":link">Tilføj term</a>.
