Taxonomy term fields manager (8.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Submit
de: Absenden

en: Operations
de: Aktionen

en: Taxonomy
de: Taxonomie

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Weight
de: Gewichtung

en: Save
de: Speichern

en: About
de: Über

en: Translate
de: Übersetzen

en: Reset to alphabetical
de: Auf alphabetisch zurücksetzen

en: Weight for added term
de: Gewichtung für hinzugefügten Begriff

en: Select fields
de: Felder auswählen

en: No terms available. <a href=":link">Add term</a>.
de: Keine Begriffe vorhanden. <a href=":link">Begriff hinzufügen</a>.
