Taxonomy term fields manager (8.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Submit
fi: Lähetä

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Taxonomy
fi: Luokittelu

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Weight
fi: Paino

en: Name
fi: Nimi

en: Save
fi: Tallenna

en: About
fi: Tietoja

en: Translate
fi: Käännä

en: Reset to alphabetical
fi: Palauta aakkosjärjestys

en: Weight for added term
fi: Lisätyn termin painokerroin
