Taxonomy term fields manager (8.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Submit
is: Lat inn

en: Operations
is: Atgerðir

en: Taxonomy
is: Taksonomi

en: Edit
is: Broyt

en: Weight
is: Vekt

en: Name
is: Navn

en: Save
is: Goym

en: About
is: Um

en: Translate
is: Týð

en: Reset to alphabetical
is: Tómstilla til bókstavarað
