Taxonomy term fields manager (8.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Submit
fr: Soumettre

en: Operations
fr: Actions

en: Taxonomy
fr: Taxonomie

en: Edit
fr: Modifier

en: Weight
fr: Poids

en: Name
fr: Nom

en: Save
fr: Enregistrer

en: About
fr: À propos

en: Translate
fr: Traduire

en: Reset to alphabetical
fr: Rétablir l'ordre alphabétique

en: Weight for added term
fr: Poids du terme ajouté

en: Select fields
fr: Sélectionner des champs

en: No terms available. <a href=":link">Add term</a>.
fr: Aucun terme disponible. <a href=":link">Ajouter un terme</a>.
