Taxonomy term fields manager (8.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Taxonomy
hu: Taxonómia

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Weight
hu: Súly

en: Name
hu: Név

en: Save
hu: Mentés

en: About
hu: Leírás

en: Translate
hu: Fordítás

en: Reset to alphabetical
hu: Visszaállítás ABC szerint

en: Weight for added term
hu: Hozzáadott kifejezés súlya

en: No terms available. <a href=":link">Add term</a>.
hu: Nincs elérhető kifejezés. <a href=":link">Kifejezés hozzáadása</a>.
