Taxonomy term fields manager (8.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Submit
id: Kirim

en: Operations
id: Operasi

en: Taxonomy
id: Taksonomi

en: Weight
id: Bobot

en: Name
id: Nama

en: Save
id: Simpan

en: About
id: Tentang

en: Translate
id: Terjemahkan

en: Reset to alphabetical
id: Kembalikan ke alfabetik

en: Weight for added term
id: Bobot untuk tambahan termin

en: No terms available. <a href=":link">Add term</a>.
id: Tidak ada istilah yang tersedia <a href=":link">Tambahkan istilah</a>.
