Taxonomy term fields manager (8.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Submit
it: Invia

en: Operations
it: Operazioni

en: Taxonomy
it: Tassonomia

en: Edit
it: Modifica

en: Weight
it: Peso

en: Name
it: Nome

en: Save
it: Salva

en: About
it: Informazioni

en: Translate
it: Traduci

en: Reset to alphabetical
it: Ripristina l'ordine alfabetico

en: Weight for added term
it: Peso per il termine aggiunto

en: No terms available. <a href=":link">Add term</a>.
it: Nessun termine disponibile. <a href=":link">Aggiungi termine</a>.
