Taxonomy term fields manager (8.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Submit
ja: 送信

en: Operations
ja: 操作

en: Taxonomy
ja: タクソノミー

en: Edit
ja: 編集

en: Weight
ja: ウェイト

en: Name
ja: 名前

en: Save
ja: 保存

en: About
ja: アバウト

en: Translate
ja: 翻訳

en: Reset to alphabetical
ja: アルファベット順にリセット

en: Weight for added term
ja: 追加されたタームのウェイト

en: No terms available. <a href=":link">Add term</a>.
ja: 利用できるタームはありません。 <a href=":link">タームを追加</a>.
