Taxonomy term fields manager (8.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Submit
jv: Kirim

en: Operations
jv: Operasi

en: Taxonomy
jv: Taksonomi

en: Edit
jv: Sunting

en: Weight
jv: Urutan

en: Name
jv: Jeneng

en: Save
jv: Simpen

en: About
jv: Ngenani

en: Translate
jv: Terjemahna

en: Reset to alphabetical
jv: Baléknā marang urutan alfabet

en: Weight for added term
jv: Bobot kanggo tetembungan tambahan
