Taxonomy term fields manager (8.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Submit
ku: بنێرە

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Taxonomy
ku: پۆل

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Weight
ku: سەنگ

en: Name
ku: ناو

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: About
ku: دەربارە

en: Translate
ku: وەرگێڕان

en: Weight for added term
ku: سەنگ بۆ واژەی زیادکراو
