Taxonomy term fields manager (8.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti

en: About
lt: Apie

en: Translate
lt: Versti

en: Reset to alphabetical
lt: Atstatyti standartines reikšmes

en: Weight for added term
lt: Pridėto termino svoris
