Taxonomy term fields manager (8.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Taxonomy
ne: टक्सोनोमी

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Name
ne: नाम

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: About
ne: बारेमा

en: Translate
ne: अनुवाद
