Taxonomy term fields manager (8.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Submit
nn: Legg inn

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Taxonomy
nn: Taksonomi

en: Edit
nn: Rediger

en: Weight
nn: Vekt

en: Name
nn: Namn

en: Save
nn: Lagre

en: Translate
nn: Omset
