Taxonomy term fields manager (8.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Operations
pl: Operacje

en: Taxonomy
pl: Kategorie

en: Edit
pl: Edytuj

en: Weight
pl: Waga

en: Name
pl: Nazwa

en: Save
pl: Zapisz

en: About
pl: O stronie

en: Translate
pl: Tłumaczenia

en: Reset to alphabetical
pl: Uporządkuj alfabetycznie

en: Weight for added term
pl: Waga dodanego terminu

en: Select fields
pl: Wybierz pola

en: No terms available. <a href=":link">Add term</a>.
pl: Brak dostępnych terminów. <a href=":link">Dodaj termin</a>.
