Taxonomy term fields manager (8.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: Taxonomy
sk: Taxonómia

en: Edit
sk: Upraviť

en: Weight
sk: Váha

en: Name
sk: Názov

en: Save
sk: Uložiť

en: About
sk: Informácie o

en: Translate
sk: Preložiť

en: Reset to alphabetical
sk: Znovu nastaviť na abecedný

en: Weight for added term
sk: Váha pridaného termínu
