Taxonomy term fields manager (8.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Submit
sq: Dërgo

en: Operations
sq: Operacionet

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Weight
sq: Pesha

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: About
sq: Informacione

en: Translate
sq: Përkthe

en: Reset to alphabetical
sq: Rikthe në alfabetor
