Taxonomy term fields manager (8.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: Operations
sv: Funktioner

en: Taxonomy
sv: Taxonomi

en: Edit
sv: Redigera

en: Weight
sv: Vikt

en: Name
sv: Namn

en: Save
sv: Spara

en: About
sv: Om

en: Translate
sv: Översätt

en: Reset to alphabetical
sv: Återställ till alfabetisk

en: Weight for added term
sv: Vikt för tillagd term

en: No terms available. <a href=":link">Add term</a>.
sv: Inga termer tillgängliga.  <a href=":link">Lägg till term</a>.
