Taxonomy term fields manager (8.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Taxonomy
te: వర్గీకరణ

en: Edit
te: మార్చు

en: Weight
te: భారం

en: Name
te: పేరు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: About
te: గురించి

en: Translate
te: అనువదించు
