Taxonomy term fields manager (8.x-1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ug: يوللاش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Name
ug: ئىسىم

en: About
ug: ھەققىدە

en: Translate
ug: تەرجىمە قىلىش
