Taxonomy term fields manager (8.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: Operations
uk: Операції

en: Taxonomy
uk: Таксономія

en: Edit
uk: Редагувати

en: Weight
uk: Вага

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Save
uk: Зберегти

en: About
uk: Про модуль

en: Translate
uk: Перекласти

en: Reset to alphabetical
uk: Скинути до абетки

en: Weight for added term
uk: Вага для доданого терміна

en: Select fields
uk: Оберіть поля

en: No terms available. <a href=":link">Add term</a>.
uk: Терміни відсутні. <a href=":link">Додати термін</a>.
