Taxonomy term fields manager (8.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Operations
ur: معاملات

en: Taxonomy
ur: درجہ بندی

en: Edit
ur: تدوین

en: Weight
ur: وزن

en: Name
ur: نام

en: Save
ur: محفوظ کریں
