Taxonomy Term Machine Name (1.0.0-beta1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Machine Name
ro: Nume mașină

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
ro: Numele descifrabil de calculator este deja utilizat. Acesta trebuie să fie unic.

en: Configuration deletions
ro: Eliminări configurare

en: The listed configuration will be deleted.
ro: Configurația listată va fi ștearsă.

en: Configuration updates
ro: Actualizări de configurare

en: The listed configuration will be updated.
ro: Configurația listată va fi actualizată.
