Taxonomy Term Machine Name (1.0.0-beta1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Machine Name
ru: Машинное имя

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
ru: Данное машинное имя уже существует. Оно должно быть уникальным.

en: Configuration deletions
ru: Удаление конфигураций

en: The listed configuration will be deleted.
ru: Перечисленные конфигурации будут удалены.

en: Configuration updates
ru: Обновления конфигурации

en: The listed configuration will be updated.
ru: Перечисленные конфигурации будут обновлены.
